مشاوره و پشتیبانی

شرکت ارتباطات شبکه ای و الکترونیکی ایران به عنوان یکی از پیشتازان نوآوری در زمینه فناوری اطلاعات، دارای سابقه‌ای طولانی در ارائه مشاوره در انتخاب، اجرا و پیاده سازی راهکارهای نوین فناوری اطلاعات و ارتباطات در حوزه های مختلف اعم از شبکه، امنیت، زیرساخت و نرم افزار می باشد. چنین راهکارهایی در بخش ها و صنایع مختلف در سراسر کشور  از جمله بخش های خدماتی، آموزشی، تولیدی، دولتی، مالی، سلامت، بانکداری، خدمات عمومی و از اهمیت فوق العاده ای برخوردار می‌باشد.

در این راستا این شرکت با تمرکز بر ارائه ارزشی واقعی و قابل اندازه گیری به این سازمانها و در نتیجه کسب رضایت آنها، اهم فعالیت خود را بر ارائه راهکارهایی قابل اطمینان، قابل اتکا و قراتر از حد انتظارات مشتریان متمرکز نموده است.

 

از سویی دیگر، با توجه به اهمیت روز افزون حضور مشاوران IT در کنار سازمان در جهت حصول اطمینان از سلامت روند فرایندها و عملکرد پروژه های در دست اقدام در حوزه فناوری اطلاعات، سازمان هایی که به دنبال دستیابی به راهکارهایی آسان، قابل پیاده سازی و برپایه تجزیه و تحلیل منابع سازمانی و تسریع در عملکرد می باشند نیاز به بهر ه گیری از تجربه و دانش شرکتهای مشاور در این زمینه داشته تا به تدبیر راهکارهایی متناسب با چشم انداز، استراتژی و اهداف سازمانی بپردازند.

در دستیابی به این اهداف، ایرن کام  با شعارهر سازمان، یک راهکارو با بهره‌ گیری از نوآوری در به‌ کارگیری آخرین استانداردها و متدهای نوین تحقیق‌ و توسعه و با ترکیبی از دیدگاه استراتژیک، دانش کسب و کار و خبرگی در تکنولوژی، طیف وسیعی از خدمات مشاوره شامل انتخاب، طراحی، بازطراحی، ایجاد، بازسازی، اجرا، توسعه و مدیریت زیرساخت‌های اطلاعاتی انعطاف‌پذیر، مقیاس‌پذیر، ایمن و مقرون‌به‌صرفه را ارائه می نماید تا سازمان ها را در خلق و سرمایه گذاری در فرصت های تغییر یاری نماید. هدف از ارائه این گستره ی خدمات در بخش مشاوره، انتخاب راهکارهایی منعطف و مبتنی بر نیازها و منابع خاص هر سازمان با درنظر گرفتن Business Continuity (فارغ از شکل و اندازه سازمان) و متعاقباً استفاده از تکنولوژی ها و بهترین روش ها  در پیاده سازی هر راهکار بوده تا توانمندی سازمان مربوطه در سرویس دهی، حفاظت و مدیریت کارآمد اطلاعات بهبود یافته و عملکردی به مراتب اثربخش‌تر از گذشته حاصل شود.

با این رویکرد، شرکت ، مطابق با متدولوژی مشاوره در 5 فاز به اجرای کلیه پروژه های مشاوره می پردازد. این فازها به ترتیب عبارتند از:

تعریف استراتژی، ارزیابی، طراحی، پیاده سازی، مانیتورینگ

 

با توجه به توضیحات فوق، نقش شرکت به عنوان مشاور پروژه را می توان در سه حوزه عمده زیر خلاصه نمود:

  • به عنوان مغز متفکر، سازمان ها را در دستیابی به بینشی عمیق نسبت به چگونگی انجام تغییرات با توجه به قابلیت ها و توانایی های واقعی موجود یاری می رساند.
  • به عنوان همراه در حین عملیات اجرایی پروژه، مرتبا با ایده های خلاق خود، سازمان ها را همراهی کرده تا به سطح مطلوب عملکرد دست یابند.
  • به عنوان چاره جو در مراحل پس پیاده سازی و نگهداری پروژه های اجرایی، مرتبا با راهکارهای اثربخش خود، سازمان ها را در چاره جویی در چالش ها و مشکلات بوجود آمده تا رفع نواقص در مراحل نگهداری و پس پیاده سازی همراهی می نماید.

.